CELISTVOSŤ ŽENY

3 dňový workshop – Spolu sa pozrieme na ženu ako celok – bytosť silnú a krehkú zároveň. Nie je to len 28 dní s fyzickým prejavom kolísania hormónov. Sme zvyknuté svoj cyklus vnímať len ako ,,nutnosť pretrpieť“ , aby sme boli schopné rodiť deti. Vidíme v ňom viac obmedzení, ako možností pre seba. Máloktorá z nás chápe energetický potenciál svojho bytia.

ŽENA má v sebe dar premenlivosti energie, ktorý nemá MUŽ. Preto môže so svojou energiou pracovať efektívnejšie ako muž. Máloktorá žena ho však využíva, lebo mu dobre nerozumie. Preto je všade veľa žien, ktoré sú choré, unavené, majú problémy v partnerských vzťahoch, majú pocit neatraktívnosti pre okolie, nemajú sebadôveru a nepoznajú svoju hodnotu, priveľa ustupujú, a pod. Pre deti a vzťah obetovali svoj rozvoj a predsa sú nespokojné so svojim životom. AKO TO ZMENIŤ?

Darujte si čas pre seba – dovoľte si to. Uvidíte, ako môžete ,,vylaďovať“ seba a svoj život podľa svojich predstáv o šťastí a spokojnosti. /osobný život a rozvoj, vzťahy  na všetkých úrovniach, kariéru a pracovné nasadenie, zdravie fyzické aj psychické, sexualitu, vlastnú kreativitu a schopnosť vytvárať láskyplné prostredie okolo vás/.

Za tri dni vás prevedieme svetom ženskej energie a zároveň vám ukážeme, ako svoju prirodzenú schopnosť – menštruačný cyklus – využiť vo svoj prospech. Môžete spoznať svoj ZDROJ a zákutia seba samej. Dáme vám do rúk schopnosť využiť ŽENSKÚ silu na možnosť pretvárať svoj život podľa seba vo všetkých oblastiach svojho života a všade tam, kde cítite nedostatok a túžite  po zmene k lepšiemu Každá z nás túži po šťastí, láske, naplnení svojho života a nepoznám ženu, ktorá by nemala takúto potrebu.

So sebou si doneste pohodlné oblečenie, karimatku, deku. Obed si objednávame spoločne. Pitný režim je zabezpečený, len si prineste vlastnú fľašku/ uzatvárateľný pohár/ pre vlastnú bezpečnosť.

Cenu kurzu je možné platiť postupne – na 3 časti. Počet osôb je limitovaný.