Čo konkrétny horoskop obsahuje

Zostavenie horoskopu na rok 2013 je platená služba a cena je 30 € pričom nejde o horoskopy vyhotovené na základe všeobecného postavenia hviezd. Vychádzam z  Lunárneho aj Slnečného vplyvu -> východného horoskopu. Výklad je však zhotovený aj z numerologického a tarotového významu a to vždy na konkrétnu osobu.

Horoskop je vypracovaný na konkrétny dátum narodenia a obsahuje predpoveď na rok 2013 –  čo môžete čakať vo vzťahoch (rodinných a partnerských), vo vzťahoch s najbližšou rodinou. Ďalej, ako sa bude následne vyvíjať situácia vo vašej práci (očakávať alebo plánovať zmeny a ako s touto možnosťou pracovať). Na čo sa treba zamerať po zdravotnej stránke, prípadné hrozby a ich následné vplyvy.

Ako bonus, ku konkrétnej žiadosti o vyhotovenie horoskopu môžete pridať konkrétnu otázku, čo vás zaujíma alebo čo potrebujete vedieť a ja vám ju zodpoviem v rámci vášho horoskopu.

V prípade, že Vás zaujala obsahová stránka horoskopu a chcete aj vy vedieť, čo vás čaká stačí odoslať potrebné údaje (viď titulná stránka) pomocou online formulára alebo ich môžete zaslať na 2bosorky@gmail.com a  následne vás budem kontaktovať.