ADEN vznik

A.D.E.N.
– Astrológia, Duchovná energia, Ezoterika a Numerológia

Pre niekoho neznáma a neprijateľná teória duchovna, pre niekoho je to tajuplné vedomosti a poznanie. Trinásta komnata, ktorú otvoria len tí, ktorí si uvedomujú a akceptujú existenciu síl medzi nebom a zemou.  Tieto sily, ktoré nás obklopujú a boli tu od pradávna ovplyvňujú naše životy, či sa to niekomu páči alebo nie. My máme na výber – alebo ich budeme ignorovať a denne budeme zápasiť s problémami a svoje neúspechy nazývať s trpkou príchuťou OSUD, alebo sa pokúsime týmto silám porozumieť a tak svoj OSUD zobrať do vlastných rúk. Rozhodnutie nechám na Vás samotných.

A.D.E.N. vznikol na začiatku roku 2011.

Je výsledkom mojej niekoľkoročnej poradenskej činnosti. Jeho úlohou je spájať poradenskú činnosť pre ľudí s prednáškami o mnohých zaujímavých témach, ktoré ezoterika ponúka a odovzdávať tak svoje skúsenosti z praxe. Na prednáškach spolupracujem výlučnecs lektormi, ktorí sa svojím schopnostiam a vedomostiam venujú aj v praxi – teda liečitelia a terapeuti.

Prednášky sú pre všetkých, ktorí by chceli vedieť viac o umení ezoteriky a sú vhodné aj pre začiatočníkov. Príďte a môžete sa pýtať.

Vo svojej praxi sa venujem osobnej a vzťahovej astrológii, numerológii, jej vplyvu na zdravie fyzické telo a na jemnohmotné energie, a možnosti harmónie a uzdravovania v alternatívnej liečbe. Pracujem s ľuďmi vo všetkých vekových kategóriách, od detí až po staršiu generáciu.