Horoskopy

OSOBNÝ ROČNÝ HOROSKOP na aktuálny rok

Predpoveď na aktuálny rok podľa osobného dátumu narodenia. Obsahuje vplyv planét počas roka na osobný rozvoj, zdravie, vzťahy na všetkých úrovniach, na kariéru a vaše financie. Upozorňuje na rizikové obdobia a to, kde by sa prejavili ako negatívum.
Pri osobnom horoskope beriem do úvahy dátum narodenia, jeho astrologický potenciál a možnosti, numerologický a tarotový výklad jeho priebehu a vplyvu. Pri vypracovaní ročného horoskopu sa môžem zamerať aj na konkrétnu otázku podľa vašej potreby, cena zostane nezmenená.

CENA – 55,- €

OSOBNÝ HOROSKOP

Horoskop zhotovujem na základe Vášho dátumu narodenia. Je v ňom zachytené všetko, čo vplýva na váš život – ukáže kto ste a kam smerujete. Upozorňuje na všetky vaše danosti a riziká, s ktorými ste na tento svet prišli, ale aj ako sa prejavujú v rôznych oblastiach každodenného života – vaše myslenie, činy a rozhodnutia a ich dopad na financie a budovanie vlastnej kariéry, city a ich prejavovanie v láske, priateľstve a vzťahy s okolím a v práci. Nastavím vám zrkadlo do vašej duše – vnímanie seba samého ale aj očakávania od iných, ukážem vám aký ste a ako vás vidia iní. Horoskopom pochopíte, prečo sa vám v živote diali udalosti, ktoré vo vás zanechali stopy a ovplyvnili aj vašu súčasnosť. Takýto horoskop je vhodný pre tých, ktorí chcú svoj život ovládnuť a viesť ho k svojmu úspešnému napredovaniu. Ak budete takto poznať sami seba kto ste – môžete svoj osud ovplyvniť a zmeniť. Poukážem aj na existujúce riziká zdravia a ich riešenie.
Tento horoskop je doplnený o dátumy, ktoré sú vhodné na dôležité rozhodnutia. Beriem vždy do úvahy dátum narodenia z pohľadu astrologického, numerologického a tarotového výkladu.

K vypracovaniu je potrebné zaslať :

 • meno (prezývku)
 • dátum a miesto narodenia, ak viete aj hodinu
 • kontaktný telefón v prípade nejakých otázok a termínu dodania / min. 10 dní/

CENA – 55,- €

PARTNERSKÝ HOROSKOP

Pri partnerskom horoskope zohľadňujem dátumy narodenia oboch partnerov.
Upozorňuje na všetky danosti a riziká oboch partnerov, ich vzájomnú kompatibilitu v citovej oblasti, v oblasti rozdielnosti myslenia, konania a aj očakávania od partnera. Ukážem vám ako budete komunikovať medzi sebou, v čom budú riziká a vznik hádok, čo od partnera môžete očakávať a čomu sa vyhnúť, aby ste predišli veľkých konfliktom vášho spoločného života. Poukážem na možnú problémovú zónu spolužitia a ako ju zvládnuť bez komplikácii. Naučím vás ako možno harmonizovať vzťah po citovej, sexuálnej stránke, ako vybudovať domov, v ktorom sa budete cítiť obaja dobre. Ale s týmto horoskopom môžete zistiť aj to, že sa k sebe nehodíte. Takýto horoskop je vhodný pre tých, ktorí chcú poznať pravdu o svojom partnerskom živote. Pomôžem vám vyriešiť problémy vo vzťahoch a do budúcna ho vedome úspešne ovplyvňovať.

K vypracovaniu je potrebné zaslať :

 • meno (prezývku) oboch partnerov
 • ich dátum a miesto narodenia
 • kontaktný telefón v prípade nejakých otázok a termínu dodania / min. 14 dní/

CENA – 70,- €

VZŤAHOVÝ HOROSKOP

Je podobný ako partnerský horoskop, pomôže vám pochopiť vzťah s kýmkoľvek, kto vás zaujíma, či už ho vnímate pozitívne alebo negatívne. Tento horoskop je vhodný na riešenie rodinných alebo pracovných vzťahov, aj keď sa bude týkať väčšieho počtu ľudí. Ne nápomocný aj pri vzťahoch vnútrofiremných, na komunikáciu z pozície nadriadených a podriadených a opačne, vzťahoch na spoluprácu a podobne.
Touto cestou sa naučíte dohodnúť a spolupracovať aj s takými ľuďmi, kde to doteraz nešlo a spôsobovalo vám to stres a nepokoj. Horoskop pomôže pri zlepšení a je vhodný pre tých, ktorí chcú poznať pravdu o svojom vzťahu s okolím. Pomôžem vám vyriešiť problémové vzťahy z akéhokoľvek prostredia, v ktorom sa pohybujete. Pomôže do budúcna vzťahy vedome úspešne ovplyvňovať. Ak zvažujete nad týmto typom horoskopu, radšej ma kontaktujte telefonicky pre náročnosť spracovania údajov. Nájdeme tak najvhodnejšie a efektívne riešenie.Vhodné aj pre potreby firmy – výberové konanie, zostavovanie pracovných tímov a podobne.

Cena dohodou podľa rozsahu požiadavky.

PRE FIRMY

 • Energerická harmonizácie názvu firmy a IČO (výber pri názve spoločnosti)
 • Výberové konania zamestnancov podľa dátumu narodenia.
 • Zostavovanie pracovných týmov
 • Harmonizovanie pracovných vzťahov
 • Nastavenie firemných projektov v správnom astrologickom čase
 • a iné…

KONZULTÁCIA A PORADENSTVO

 • Pri problémoch v osobnom alebo partnerskom živote.
 • Pri problémoch vo vzťahoch rodinných, výchova ,,dnešných´´ detí.
 • Pri pracovných a finančných problémoch.
 • Pri zdravotných problémoch a možných rizikách.

Pri riešení komplikovaných vzťahov je vhodným doplnkom terapii aj REGRESNÁ A VZŤAHOVÁ TERAPIA. Takáto možnosť tu je ak už niekto má psychické problémy alebo ak má pocit, že jeho vzťahy sú stále komplikovanejšie. Ak sa cíti v bezvýchodiskovej situácii alebo nenachádza riešenie a prepadá stavom precitlivenosti, podráždenia alebo ľahkej depresie, tak táto forma pomoci sa v našej praxi ukázala ako veľmi efektívna.

Bližšie informácie vám poskytnem pri osobnom stretnutí.

Kontaktovanie alebo objednávka je možná len mailom

2bosorky@gmail.com

Dôležité upozornenie

Ak očakávate serióznu radu ako váš problém vyriešiť a tak vám pomôcť, je potrebné vedieť presné dátumy narodenia osôb. V prípade rodinných alebo pracovných konfliktných situácii a je dobré poznať dátumy narodenia zainteresovaných osôb, na ktoré sa chcete opýtať alebo vypracovať horoskop.

Každý človek svojím dátumom narodenia je pre mňa zákonite jedinečná bytosť a prechovávam k nemu úctu. Je teda potrebné ho vnímať s jedinečnou energiou, ktorou sa vo svojom živote prejavuje. Pri pochopení jeho podstaty nie je otázka, na ktorú by sa v súvislosti s ňou nedalo odpovedať.

Doporučujem potom dohodnúť si konzultáciu. Pri konzultácii sa vám vynoria otázky, ktoré by ste sa chceli opýtať priamo a na to je pri konzultácii priestor. Takáto forma pomoci v moje praxi osvedčila ako vysoko účinná a efektívna na očakávaný výsledok.

PLATBA: – v hotovosti, platba na účet alebo poštou na dobierku