Horoskopy

OSOBNÝ ROČNÝ HOROSKOP 

Je to astrologická a energetická prognóza na aktuálny rok podľa OSOBNÉHO DÁTUMU NARODENIA. Obsahuje prognózu podľa období pôsobenia planét na konkrétne témy života, ktoré pôsobia počas 12 mesiacov. S horoskopom môžete pracovať podľa vlastnej potreby – podľa obdobia alebo mesiaca, či konkrétnej témy čo vás práve zaujíma. Informácie môžete pozerať priebežne, ale aj dopredu a podľa nich si nechať poradiť.

OSOBNÝ HOROSKOP je ako mať malý ,,ťahák na život“ pri sebe a vždy po ruke, ale najmä kedykoľvek do neho nahliadnuť, keď hľadáte istotu alebo odpovede na dianie okolo seba. Horoskop nezoberie slobodu a možnosť rozhodovať či riadiť svoj život podľa svojich predstáv. 

Obsahuje témy:

– VPLYV PLANÉT V AKTUÁLNOM ROKU, ktoré zasiahnu do Vášho dátumu narodenia

– PRIEBEH ROKA a čo môžete očakávať pod vplyvom planét u seba – osobný život

– Hlavné témy života – VZŤAHY a LÁSKA

                                       PRÁCA a FINANCIE

                                       ZDRAVIE

                                       ŠŤASTIE, UPOZORNENIA, RADY a doporučenia

                                       MESAČNÝ HOROSKOP

CENA – 65,- €

Pri vypracovaní ročného horoskopu sa môžem zamerať aj na konkrétnu otázku podľa vašej potreby, cena zostane nezmenená.

Do horoskopu sa nedá zakomponovať cudzí dátum narodenia, len Váš. Na kompatibilitu vzťahu je potrebné iné spracovanie.

OSOBNÝ / DETSKÝ PROFIL len na objednávku

v prípade záujmu ma kontaktujte najskôr mailom, aby sme si upresnili vaše požiadavky a predstavy o obsahu spracovania

 

K vypracovaniu je potrebné zaslať :

  • meno (prezývku)
  • dátum a miesto narodenia, ak viete aj hodinu
  • v prípade detského profilu aj dátumy narodenia rodičov
  • kontaktný telefón v prípade nejakých otázok a termínu dodania 

CENA   Osobný profil  55,- €                                 Detský profil  70,- €

PARTNERSKÝ PROFIL

Pri požiadavke na partnerský profil je potrebné ma dopredu kontaktovať mailom alebo SMS.

Pri partnerskom horoskope zohľadňujem dátumy narodenia oboch partnerov.
Je možné ukázať ich vzájomnú kompatibilitu v citovej oblasti, komunikácii, vzťahu k budovaniu rodinných hodnôt, vzťah k peniazom, vzájomných očakávaniach. Poukážem na možnú problémovú zónu spolužitia a ako ju zvládnuť bez vážnych komplikácii – rozdiely medzi partnermi v myslení a prejavoch citov, riziko vzniku hádok, citlivosť a prepojenosť na rodostrom a karmu. Pomôžem vám lepšie chápať toho druhého a ako možno vzťah harmonizovať po citovej, sexuálnej stránke, ako spolupracovať a vybudovať domov, v ktorom sa budete cítiť obaja dobre. Môžete zistiť ako predchádzať konfliktom, ako sa vzájomne rešpektovať a tolerovať rozdielnosti. Môžete váš vzťah harmonizovať a vyriešiť problémy v zárodku. 

UPOZORNENIE: Partnerský profil nedokáže vyriešiť dlhotrvajúci vážny problém, ktorý už prešiel do neriešiteľného stavu, a nedokáže napraviť trvale narušený vzťah. Preto je potrebné najskôr ma kontaktovať, aby sme našli pre vás to najvhodnejšie riešenie. 

K vypracovaniu je potrebné zaslať :

  • meno (prezývku) oboch partnerov
  • ich dátum a miesto narodenia
  • kontaktný telefón v prípade nejakých otázok a termínu dodania 

CENA – 70,- €

VZŤAHOVÝ PROFIL 

Je podobný ako partnerský profil, pomôže vám pochopiť vzťah s kýmkoľvek, kto vás zaujíma, či už ho vnímate pozitívne alebo negatívne. Informácie z neho sú vhodné na riešenie rodinných, rodičovských, pracovných vzťahov alebo vzťahov z okolím, aj keď sa bude týkať väčšieho počtu ľudí.

Je nápomocný aj pri vzťahoch vnútrofiremných, na komunikáciu z pozície nadriadených a podriadených a opačne, vzťahoch na spoluprácu a podobne.
Touto cestou sa dokážete dohodnúť a spolupracovať aj s takými ľuďmi, kde to doteraz nešlo a spôsobovalo vám to stres a nepokoj. Profil pomôže pri zlepšení vzťahov v rôznych úrovniach. Pomôžem vám vyriešiť problémové vzťahy z akéhokoľvek prostredia, v ktorom sa pohybujete a chcete ich zmeniť k lepšiemu. Pomôže vám takéto vzťahy vedome pozitívne ovplyvňovať.

UPOZORNENIE: Ak zvažujete tento typ profilu, kontaktujte ma pre rozsah spracovania údajov. Nájdeme tak najvhodnejšie a efektívne riešenie. 

Vhodné aj pre potreby firmy – výberové konanie, profil ľudí na riadiacich pozíciách, manažérskych pozíciách, zostavovanie alebo zladenie pracovných tímov a podobne.

Cena dohodou podľa rozsahu požiadavky.

Objednávka osobného horoskopu na tento rok

cena 60,- EUR

Kontaktovanie alebo objednávka je možná len mailom

2bosorky@gmail.com

Dôležité upozornenie

Ak očakávate serióznu radu ako váš problém vyriešiť a tak vám pomôcť, je potrebné vedieť presné dátumy narodenia osôb. V prípade rodinných alebo pracovných konfliktných situácii a je dobré poznať dátumy narodenia zainteresovaných osôb, na ktoré sa chcete opýtať alebo vypracovať horoskop.

Každý človek svojím dátumom narodenia je pre mňa zákonite jedinečná bytosť a prechovávam k nemu úctu. Je teda potrebné ho vnímať s jedinečnou energiou, ktorou sa vo svojom živote prejavuje. Pri pochopení jeho podstaty nie je otázka, na ktorú by sa v súvislosti s ňou nedalo odpovedať.

Doporučujem potom dohodnúť si konzultáciu. Pri konzultácii sa vám vynoria otázky, ktoré by ste sa chceli opýtať priamo a na to je pri konzultácii priestor. Takáto forma pomoci v moje praxi osvedčila ako vysoko účinná a efektívna na očakávaný výsledok.

PLATBA: – v hotovosti, platba na účet alebo poštou na dobierku