Vaše najčastejšie otázky

Aký máte názor na horoskopy v bežných novinách alebo časopisoch?

Môj názor je taký, že keď som si prečítala moje horoskopy, tak to bola vždy ,,neutrálna a nič nepokaziaca veta“, pobavila som sa, keď som vetu s rovnakým významom ale s prehodeným slovosledom  čítala aj  pri Kozorožcovi. Myslím si že je to robené počítačovým programom, ktorý obsahuje určitý počet takýchto viet a ten sa dá logaritmicky meniť každý týždeň. Ale akú váhu majú, to nech posúdi každý sám.

Neverím na horoskopy, ale som zvedavá. Môžem prísť na konzultáciu ?

Kto chce vedieť, musí sa pýtať. Ak nie, zostanete len zvedavý ale bez odpovede.  Ak potrebujete radu na problém, ktorý vás trápi osobný alebo zdravotný, tak je na vašom rozhodnutí, či ho budete chcieť riešiť a akým spôsobom.

Neverím na alternatívnu liečbu, ale doktori mi zatiaľ nevedia pomôcť. Môžem prísť a vyskúšať niečo? Nevadí, že neverím?

Nemusíte veriť, ja nikoho nepresviedčam. Prídete, porozprávame sa o vašom probléme a skúsite to, čo vám navrhnem. Berte to len, ako názor a iné riešenie ako od iného lekára. Alternatívna liečba je nechemická možnosť zlepšiť zdravotný stav a nie je o tom, že by ste museli veriť. Ani homeopatii alebo akupunktúre predtým nikto neveril. Predsa pomohla mnohým.

Ako vyberáte, či vyložíte karty alebo numerológiu ?

Ja pracujem s dátumom narodenia  a energiou daného človeka, na odpoveď používam astrológiu, rôzne numerológie, tarot a iné možnosti duchovna. Ťažká otázka…ťažká odpoveď.

Ako vplýva dátum narodenia na môj život?

Veľmi, je v ňom všetko o vás, o tom ako žijete, akých máte priateľov, po čom túžite, na čo trpíte, vaše zdravotné riziká a veľa iných vecí.

Ak priťahujem nesprávnych mužov tak je to karma? Alebo … patríme k sebe?

Aj áno, aj nie. Je to aj o vašom správaní sa vo vzťahu k mužom a o niečom nesprávnom, v postoji k sebe samej. Lebo inak by ste už našli toho správneho…

Či k sebe patríte ?
to závisí od vašich dátumov narodenia a to v akej etape života sa nachádzate. Je komplikovanejšie na stručnú odpoveď.

Súhlasíte s tým, že náhodné stretnutia neexistujú ?

Áno, tvrdím aj to, že každý človek vám aj niečo odovzdá zo seba…to akú úlohu zohrá vo vašom živote je vzťah medzi vašimi dátumami narodenia.

V práci mám vždy nejakého človeka, ktorý si na mňa zasadne a škodí mi? Viete pomôcť?

Viem povedať, prečo sa to deje, ako s tým narábať. Dokonca ako si z toho človeka urobiť priateľa, ak to je len trochu možné. Aj on je človek…

Mám pocit, že so z inej planéty a nikto mi nerozumie. Som čudák?

S takýmto pocitom treba pracovať, aby to mohlo zájsť aj do zdravotných problémov. Treba vám vysvetliť, čo sa vám deje tak aby ste tomu rozumeli a našli svoju vlastnú cestu z tohto zamotaného pocitu. Nie ste čudák o nič viac ako 99% obyvateľov tejto Zeme…

Občas sa s rodičmi cítim, akoby som bol adoptovaný. Nikdy si nerozumieme…

Nachádzate sa zrejme v zložitom období života a treba hľadať cestu. Ste jedinečný a to znamená, že nemusíte zdieľať názory a spôsob života  vašich rodičov. Máte svoj život, svoju cestu a svoj cieľ. Ste na jeho začiatku a tak poznajte najskôr samého seba.

Môj život je spleť ťažkých rozhodnutí a nepochopenia, som zrelý na psychiatriu?

To neviem, ale je to otázka pri ktorej cítim, že problémy máte už dlhšie a neviete nájsť odpovede. Ak teda cítite, že chcete veci zmeniť, tak to treba začať riešiť. Je potrebné Aj preto, aby ste sa tam nedostali naozaj…

S manželom sa pokúšame o dieťatko už dlho, nedarí sa nám. Viete pomôcť?

Ak tam je možnosť, že spolu máte mať detičky, tak urobíme kroky, aby to vyšlo.

Aký máte názor na minulé životy?

Minulé života patria k nám a majú vplyv na súčasný život.

Nemôže mi meditácia uškodiť ?

Nie, meditácia ja spôsob uvoľňovanie mysle a precítenie vlastného JA. Uvoľňuje aj negativitu z nás, či už bola naša, alebo ju na nás niekto preniesol. Napríklad ke´d sa vám niekto vyžaluje a vy sa potom cítite unavený a stále rozmýšľate nad jeho problémami, hoci viete, že  vy to za toho človeka nevyriešite…

Ako mi môžu pomôcť vaše kurzy? Sú pre začiatočníkov?                   alebo

O ezoteriku sa zaujímam a chcela by som sa naučiť niečo, čo využijem pre seba v bežnom živote. Je to možné ? Viete mi niečo doporučiť?

Ak sa zaujímate o ezoterické informácie a vyberiete si tému v ktorej by ste chceli vedieť viac alebo to čo už prečítali vedieť používať. Na našich seminároch prednášajú lektori z praxe, pretože vedia priamo odpovedať na otázky klientov na prednáške.Naše školenia sú stavané na potreby ľudí, ktorí sa doteraz zaoberali myšlienkou niekde s ezoterikou začať. Vekový limit nie je daný. Začať sa dá kedykoľvek. Ak sa neviete rozhodnúť čo by bolo pre vás najlepšie, vieme pomôcť pri výbere.

Aký počet ľudí je na školeniach a ako je možné,. Že som sa na školenie nedostala?

Na školenia je limitovaný počet ľudí, záleží na téme, pretože každá téma vyžiada diskusiu a množstvo otázok. Našou snahou je, aby ste zo školenia odchádzali spokojný aj vďaka tomu, že dostanete odpoveď na svoju otázku. Pri veľkom počte zúčastnených sa nedostane na každého. O termíne aktuálneho semináru informujeme všetkých, ktorý o to majú záujem a to elektronickou poštou.

Vaše osobné odkazy – spätná väzba

Je hodnotením našej práce a mi ju od vás vždy uvítame aj po seminároch, meditácii aj po osobnej konzultácii. Je dôležitá aj pre obraz toho, aký účinok mala konzultácia, čo sa podarilo zvládnuť.

Témy školení

Témy školení sú rozdelené podľa tematiky počas celého roka a opakujeme niektoré školenia aj počas roka niekoľko krát. Záleží na ich žiadanosti od ľudí, ktorí nás oslovia. Určite po každom školení doporučujem  začať s danými poznatkami pracovať, aby sa vaše informácie utvrdzovali a postupne rozvíjali. Rýchlosť je individuálna.

Pravidelné meditácie

Sú pre všetky kategórie ľudí, pre začiatočníkov aj pre pokročilých, na meditácii sa naučíte uvoľniť sa, správne dýchať  a tým docieliť želaný efekt meditácie. Uvoľnené telo a myseľ sa rýchlejšie uvedie do hladiny Alfa a tak sa napojí na vyššie JA, dokáže prirodzene vnímať svoje energie a duchovnú energiu vlastného JA.

Aký je rozdiel v meditácii relaxačnej  a čakrovej?

Relaxačná je zameraná na uvoľnenie z bežného života. Relaxačná meditácia má výborný účinok na zlepšenie spánku,  telo sa v spánku regeneruje, zabraňuje preťaženiu tela a udržuje telo zdravé a plné energie. Čakrová je vyšší stupeň meditácie, pri ktorej sa naučíte preciťovať vlastné čakry, dopĺňať in energiu a tak sa priamo podieľať na ich cielenom ozdravovaní.

Čo znamená osobná terapia, vzťahová terapia?

Konzultácia – terapia je práca s jedným dátumom narodenia, klient sa priamo pýta na možnosti riešení svojich vlastných problémov, na objasnenie osobnej situácie v danom časovom období.

Vzťahová terapia – terapia partnerov konzultáciou, rodinná terapia na všetkých úrovniach /deti, rodičia, starí rodičia, ex-partneri, súrodenci, kolegovia, nadriadení/

Vzťahové konštalácie – psychoterapia vyššej úrovne na pochopenie silných emócii a blokov v pochopeniach rodinných vzťahov.

Liečba drahými kameňmi

Je to jedna z možností alternatívnej liečby na čistenie, posilnenie a vyrovnanie energií tela a priestoru, urýchlenie liečby chorôb.