EZOTERIKA

Ezoterické poznanie je v dnešnom uponáhľanom svete niečo, čo sa zahaľuje rúškom tajomstva a pre väčšinu obyčajných ľudí aj nedostupnosti. Z historických kanálov je známe, že ľudia sa odpradávna zaujímali o VECI medzi nebom a zemou. Dokonca sa za poznatky o prírodných liečbach a hľadaní harmónii s prírodou nazývali ,,bosoráctvom“ a samozrejme sa trestalo smrťou a najlepšie ako výstraha pre verejnosť, aby nikoho nenapadlo spochybňovať doposiaľ spoločensky zaužívané a tak aj všeobecne prijateľné pravidlá.

Až dnešná hektická doba a vyčerpanie, ktorého sme svedkami denne aj na vlastnej koži nás núti hľadať harmóniu, ktorá by nám pomohla oddýchnuť si. Všimli ste si, že sa naháňate a vlastne ani neviete prečo? Alebo sa Vám zdá, že sme akosi zabudli na to čo nás robí šťastnými a zdravými?

Návrat k prírode a jej prirodzenej liečivej sile nám prinášajú ezoterické vedy. Sila niečoho pre nás prirodzeného a NEUMELÉHO nám chýba všetkým a preto Vám budeme pomocou školení o jej rôznych oblastiach približovať jej možnosti, a tak si sami budete môcť vybrať, čo vám sadne a bude Vám pomáhať.

Ezoterika ako súbor poznania prírodných síl sa špecializuje alebo čo je vyspelé v prírodných danostiach – čo je prirodzené, nie umelé.

Popri nezmyselnom využívaní technológií sme ju vytlačili z našich prirodzených vlastností a stala sa dostupná len úzkemu okruhu intenzívne vnímavým ľuďom, ktorí ešte vidia hviezdy na večernej oblohe, alebo počujú hudbu zurčiaceho potôčika v lese. Objekty, myšlienky či skutky týkajúce sa ezoterizmu možno nazvať ezoterikou. Sú o tajomstvách prirodzenosti a o mystérii žitia i existencii sveta. Možno kedysi boli a aj sú bohovia, o ktorých sme ešte nepočuli, avšak násilná a jednostranná medializácia či moc vytláča z vedomia ľudí poznanie, že staroveký odkaz Bohov bol iba jeden – pracovať pre dobro tejto Zeme. Ganeš, Skanda, Murugan, Isis, Krišna, Rudra Čakrin, Ježiš či Mohamed sú sväté mená, ktoré k týmto odkazom otvárajú bránu.

A ak aj vy túžite zaplniť chýbajúce miesto vašej harmónie poznaním niektorej z oblastí ezoteriky, tak sme tu pre to, aby sme Vám pri tom pomohli.

Ak máte záujem o poradenstvo v akejkoľvek súvislosti (osobný život, rodina, práca, liečenie) neváhajte ma kontaktovať pomocou online formulára umiestený v ľavej časti webstránky alebo na telefónnom čísle v spodnej časti webstránky.

Teším sa na vaše emaily.

Autor:  Slavka Peško