O mne

Som Slavka Peško a žijem v Banskej Bystrici. 

Pracujem s celkovou energiou človeka cez dátum narodenia –  ASTROENERGETIKA. Pracujem s klientami – Slovákmi, ktorí žijú vo všetkých kútoch sveta.

Od roku 2006 pomáham ľuďom spoznať vlastný potenciál – spoznať SEBA.        Dátum narodenia je kľúč k jeho vlastnému životu – jeho vzťahom, láske, osobnému rozvoju, fyzickej, psychickej a duchovnej sile, aj k jeho zdraviu. 

OSOBNÝ ROZVOJ, VZŤAH K SEBE A VZŤAHY NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH

Som terapeut osobný aj vzťahový, rozvojový a vzťahový kouč. Pracujem s Karmickými energiami a konšteláciami vzťahov.

Pomáham zlepšiť zdravie alternatívnou liečbou –  telo aj energetické toky. 

Pomáham ľuďom pri podnikaní, spolupracujem pri výberových konaniach do pracovných pozícií, pri posilňovaní kolektívu a riešení pracovných spor

Robím mediácie mimosúdnych sporov v oblasti občianskeho, rodinného a majetkového práva, naprávať narušené medziľudské vzťahy. 

Astrológia a Astroenergetika, postupne aj ostatné vedomosti o energetike prichádzali spolu s praxou v pracovnom prostredí a obchodnom biznise . V mojom živote znamenali najskôr otvorenie nepoznaných informácií a chápanie seba.

Potom prišla náročná časť môjho života a kolotoč života naberal na obrátkach – rodina, zdravie, práca a kariéra, životné skúšky a kotrmelce, jedno za druhým – moje ,,prebúdzanie duše“ cez telo – moja INDIGO ENERGIA. 

Takže zdravie a vzťahy s rodinou mi otvorili oči a postupne zmenilo život. Prax naučí viac, ako najlepší učitelia. Po roku 2000 ešte neboli informácie, ktoré by vám pomohli pochopiť seba aj okolie. Astroenergetika mi dávala stále väčší význam a testovala som jej pravdivosť priamo v živote. Čím viac som sa učila, tým viac som chápala, ako využívať a rozvíjať ďalší potenciál, ktorý sa objavoval krok po kroku – U SEBA aj U OSTATNÝCH ĽUDÍ. Takto je to doteraz a stále asi ešte nie je koniec…

A dnes – pracujem so všetkými informáciami duchovného poznania, ktoré mi do života prišli.

Vzťah k sebe samému je základ – harmónia vonkajšieho aj vnútorného sveta. Učím ľudí, ako pracovať so sebou na fyzickej, mentálnej aj duchovnej úrovni – ako zvládať aktuálne výzvy, prekážky či úlohy v živote, ako rozvíjať jeho potenciál, pracovať so svojimi schopnosťami, so svojimi silnými aj slabými stránkami energetiky – osobne aj vo vzťahoch.

Ako vnímať a chápať vzťahy všetkých úrovní v priebehu života – partnerský, rodinu a rodostrom, vzťahy osobné alebo pracovné – milujúce a podporujúce, aj tie náročné a toxické – aj to je život. Ako ich rozvíjať alebo zlepšovať, čo majú naučiť o svojom JA, ako sa brániť tým náročným a ťažkým vzťahom aj situáciám.  Ale aj ako zvládnuť Karmické vzťahy a ako sa ,,odstrihnúť“ od vzťahov, ktoré sú pre neho zničujúce. Učím ľudí spoznávať vzťah k sebe a tak meniť jeho život k spokojnosti, ktorú hľadá každý z nás.

A dnes – pracujem so všetkými informáciami duchovného poznania, ktoré mi do života prišli. Spájam ich s reálnym použitím v živote pre tým, ktorí poprosia o pomoc. Každý človek je jedinečný svojou energiou, preto s každým pracujem individuálne.

Viem, ako duchovné poznanie energie pomohlo mne, tak ja odovzdávam poznanie ostatným, ktorí o duchovné poznanie stoja – tým prebudeným alebo prebúdzajúcim sa… Vešticou sa všetko začalo a dnes je zo mňa iný človek.

ĎAKUJEM za všetko a za všetkých, za to dobré aj zlé.

Autor: Slavka Peško

Mala som 25 a bola som ako všetci ostatní ľudia – dcéra, matka, manželka, tak trochu workoholik a žila som obyčajný život ako hocikto iný so svojimi starosťami aj radosťami… Astrológiu som využívala najviac pre svoje potreby a pre vzťahy iných – stále zábavka. Naplno som bola materialista /obchodník – kariéristka. Moje heslo: ,,Všetko ide logikou“ . 

Všetko čo nasledovalo po 25-ke neskôr mi zasiahlo do života a stalo sa jeho súčasťou. A splnilo sa aj viacero vecí z veštby, najmä o mojich deťoch, čomu som vtedy nechápala… A do môjho života začali prichádzať ďalší ľudia a ďalšie prebúdzanie môjho JA, o ktorom som dovtedy nevedela a ešte nejaký čas som ťažko uverila, čo sa mi deje… A mnohé muselo aj bolieť na tele aj duši, lebo som tomu neverila a bola som tvrdohlavá. Cítila som sa ako MIMOŇ, veľa som nechápala a s nikým sa nedalo o ,,tom“ hovoriť …  Mala som však veľké šťastie na ľudí, ktorí mi pomohli. Odvážila som sa pýtať a oni odpovedali na moje nejasnosti – v správny čas a v správnej situácii. Dnes som veľmi vďačná za každého z nich, čo mi Vesmír zoslal a ešte zosiela.

Astrológia a Astroenergetika  sa spojili do reálneho života – všetko veľmi rýchlo. Kolotoč života naberal na obrátkach – rodina, zdravie, práca a kariéra, životné skúšky a kotrmelce, jedno za druhým – moje ,,prebúdzanie“ cez telo. Zrazu som cez seba inak vnímala ľudí okolo seba, ktorí do môjho života prichádzali a odchádzali. Každý z nich ma niečo naučil o mne – zlé aj dobré. Stále sa niečo učím, ale už to bolí menej a stále sa spoznávam. A asi ešte nie je koniec…

 Viem, ako duchovné poznanie energie pomohlo mne, tak ja odovzdávam poznanie ostatným, ktorí o duchovné poznanie stoja – tým prebudeným alebo prebúdzajúcim sa… Vešticou sa všetko začalo a dnes za to ďakujem…

Autor: Slavka Peško

AKO SOM SA VEĽMI MÝLILA alebo AKO TO VŠETKO ZAČALO.

Keby mi bol niekto po roku 2000 povedal, že budem robiť to, čo robím teraz, tak sa mu vysmejem a určite mu poviem, že mu asi došli prášky alebo sa zbláznil.

A stalo sa. Na začiatku bola stará kniha na povale po mojom dedkovi – Horoskopy, veštenie a snár. Mala som 15 rokov a Astrológia sa stala moja tajná zábavka, pretože to bolo v časoch komunizmu… Paradoxne mi dávala zmysel, hoci to ,,nebolo normálne“ ..!  Tarotové karty mi prišli uletené a veľká neznáma.

Jediná veštica, u ktorej som kedy bola – pani Zdenka z BB /nech odpočíva v pokoji/. Bola to ,,náhoda?!“ Prišla som k nej z donútenia s kamarátkou a privítala ma takto: ,,Dobrý deň, moja budúca kolegyňa, teším sa, práve nastáva čas ,,prebudenia“. Máte silnú energiu a dary, o ktorých netušíte, ale pochopíte“… No celé zle, už od začiatku ..!  Zostala som v šoku a strašne som sa v duchu  pobavila. Nechcela som ju uraziť, tak som bola zdvorilá a držala som si odstup. Ja, pragmatik, materialista a realista… Neverila som jej ani slovo. Veď sa vidíme prvý a aj posledný raz… Žiaľ, bolo tak… Pani Zdenka mala pravdu – Lekcie života začali a u mňa sa ZMENILO VŠETKO…