Bolesti chrbtice

Chrbtica – je symbolom opory a flexibility. Ochorenia na chrbtice hovoria o nedostatočnej vnútornej opore …

Platničky – plnia funkciu náraznikov. Na platničkách sa prejavuje preťaženie. Treba si tu klásť otázky, kde je na mňa vyvíjaný priveľký tlak. Vnútorne na sebe pracovať a posilňovať sa a na vonkajšej úrovni odbúrať zátaž.

Nohy – sú symbolom našich postojov, ukazujú nám smer kam kráčame. Problémy s nohami nám hovoria o tom, že kráčame nesprávnym smerom a je potrebné zmeniť svoje stanovisko. Taktiež to vyjadruje strach z budúcnosti alebo človek má strach ísť ďalej vo svojom vývoji, kráčať dopredu.

Kolená – sú symbolom ega a pokory. Človek, ktorý má choré kolená, chýba mu pokora v duchovnej oblasti. Je tu hrdosť, silné ego a nedostatok flexibility.

Kĺby – sú spojnica dvoch častí, ktoré navzájom do seba zapadajú. Pri problémoch s kĺbami je dobré preskúmať svoje vzťahy. Uvoľniť silné spojenia, aby mohli byť opäť pohyblivé

Krk – zablokovanie krčnej chrbtice hovorí o tom, že niečo nechceme pustiť do vnútra alebo vypustiť von. Trvalo s niečím zápasíme, odmietame a vyvíjame odpor. Máme strach si to vykomunikovať a preto v sebe dusíme nevypovedané… postupne z toho vzniká bolesť hlavy paralýza v hrudníku a problémy v podobe bolestí, slabosti a trasenie rúk

Je potrebné dohodnúť si termín vopred.

 OBJEDNANIE   TELEFONICKY
Slavka Peško –  0911 83 83 02

Účinná liečba

  • Relaxačné masáže
  • Uvoľňovanie stuhnutej šije
  • Uvoľňovacie masáže chrbta
  • Poradenstvo pri bolestiach chrbtice, svalov a kĺbov
  • Liečba telovými sviečkami na obnovenie toku energie a odstránenie akútnej bolesti a blokácie