DETI NOVEJ DOBY

To sú všetko deti nové – indigové, krištálové, dúhové, hviezdne, tranzitívne deti a pozemský anjeli.
Všetky tieto deti sú deti súčasnej doby. Máme ich doma. Denne nás prekvapujú, hnevajú, nerozumieme ich mysleniu, všetko komentujú a ukazujú nám ako by to urobili inak. Veci čo chceme aby urobili tak, ako sme ich učili, tak ich nechcú robiť a urobia ich úplne inak. Prekvapujú nás svojou veľkou tvrdosťou alebo prílišnou citlivosťou, alebo to urobia úplne inak akoby sme čakali. Dokonca to nemá nič spoločné s logikou alebo s niečím, čomu by sme pre zmenu rozumeli my… Všetko riešia úplne inak ako sme ich to chceli naučiť, hľadajú chyby na všetkom, čo im vysvetlíme a naučíme ich to podľa našich vedomostí a skúseností. Najhoršie je to, čo sa tak robí už oddávna.

Hovoria vám : ja som ti hovoril, že to bude tak… Veľa rodičov desí aj to, že si často rozprávajú so svojimi neviditeľnými kamarátmi… Hovoria vám: to nebudem jesť, lebo je to nezdravé… Nedá mi nespomenúť aj moju priateľku, ktorú syn od malička oslovoval ,,Drahá a miláčik“. Jeho dôvod na takéto oslovenie bol ten, že si pamätal, že už boli manželia a tak nevidel dôvod na zmenu oslovenia… Viete si predstaviť reakcie okolia. Občas to urobí aj dnes. A tých príkladov by som vedela uviesť veľmi veľa.

Indigové sú prvé a započali cestu premeny ľudstva, učia nás duchovnému rozmeru nášho života. Po nich prichádza generácia krištálových detí, učia nás preladiť sa na frekvenciu, ktorá nám prospieva a pomáha nám zbavovať sa negatívnej energie, čistia nás a učia nás čistiť sa. V súčasnej dobe k nám prichádzajú deti dúhové – sú obdarené najlepšími schopnosťami z indigových a krištálových detí. Tieto deti nás učia vnímaniu energií okolo seba a učia nás čistiť sa. Teraz sa rodia deti dúhové. Dúhové sú tou najlepšou kombináciou indigových a krištálových detí. Ich aura je indigová, ale vysielajú okolo seba pokoj a lásku, sú pokojné a majú liečiteľské danosti. Oni nečistia, ale učia nás čistiť sa. Súčasne sa rodila deti Hviezdne a Tranzitívne, o ktorých sa ešte veľa výskumov v oblasti psychológie a medicíny neurobilo lebo sú tu len pár rokov, ale už aj to málo čo som sa o nich dozvedela ja z literatúry a z komunikáciou s nimi je pre mňa podnetné a potrebné odovzdať informácie tým, ktorí sú ich rodičmi a súrodencami, ale aj starými rodičmi. všetkým tým, komu na nich záleží a vedia, že prišli zmeniť našu budúcnosť k novému a lepšiemu.

DETI SÚČASNOSTI- nasledovné fakty sú hlavne pre rodičov, ktorí majú takéto dieťa a chcú sa naučiť s ním komunikovať a rozumieť mu, pomáhať a rozvíjať ho bez konfliktov v rodine. Tiež ich venujem aj pre všetkých pedagógov, ktorým na tom záleží, že v školách komunikácia medzi učiteľom a žiakom dávno zlyháva a denne sa zhoršuje. Ak vás to úprimne zaujíma, tak čítajte ďalej. Pre vás sú aj školenia, ktoré vás naučia oveľa viac ako s nimi vychádzať.
O týchto deťoch a ešte aj o ďalších, ktoré sú už našou súčasnou mladou generáciou ste iste prečítali viac ako dosť, preto ja by som ich charakteristiku stručne zhrnula a doplnila svojimi vlastnými novými poznatkami.

Prichádzajú ku mne aj deti a rodičia, ktorých problémy presiahli mieru udržateľnosti. Ich deti sa dostali na pokraj spoločnosti, majú problémy so zákonom, drogujú, fetujú alebo utekajú z domu do spoločnosti takýchto ľudí. Práve v takýchto momentoch vás vaše deti potrebujú. Preto vás prosím nezabúdajte na to, že keď prichádzali na svet, vybrali si práve vás za svojich rodičov a určite to malo svoj význam. verím tomu, že keby ste to s nimi nemali zvládnuť, tak by ste neboli ich rodičmi, lebo by si vybrali niekoho iného. Verte, že viem o čom hovorím, lebo sa ma mám takéto doma… a viem aké je to niekedy ťažké.

Autor : Slavka Peško