Slavka Peško

špecializácia na osobnú a vzťahovú astrológiu, vzťahovú terapiu, zdravie a alternatívne metódy harmonizácie tela a energii

Vo svojej poradenskej činnosti pracujem s dátumami narodenia jednotlivcov alebo skupiny ľudí.

Na základe dátumu narodenia pomáham ľuďom zorientovať sa vo svojej situácii, v ktorej sa ocitol. Pomôžem mu využívať v živote všetky jeho silné stránky a spracovať jeho slabé stránky a vlastnosti, naučím ho spracovávať všetky vzťahy, ktoré mu život priniesol tak, aby ho obohacovali v duchovnej sfére a ich vzájomná harmónia vedie aj k materiálnemu uspokojenia. Odpoviem mu na jeho súčasné otázky a nejasnosti, aby sa vedel správne rozhodnúť, ako pokračovať ďalej.

Pre ľudí, ktorí sa rozhodujú pre vážny krok spolunažívania s niekým, kto im je blízky, viem poradiť ako bude vyzerať ich spoločný život, kde sa budú zhodovať a kde budú musieť na vzťahu popracovať. V pracovných vzťahoch viem poradiť, ako vytvoriť správnu pracovnú atmosféru, kde zosúladím potreby a motivácie jednotlivca s očakávaniami firmy.Upozorním ho na jeho dôležité kľúčové udalosti a životné skúšky, ktorými si musí prejsť a karmu, ktorá mu je daná v tomto živote.

Pracujem s učením svetového astrológa Nicolasa Campiona, svetovo uznávaného astrológa.

Je absolventom Queen´s College v Cambrigi, kde študoval , prednášal a predvádzal praktickú astrológiu a vypracoval štúdiu praktickej astrológie. Jeho práca spája astrológiu a psychológiu, dodnes publikuje o astrológiii pre veľa svetových časopisov. Je Prezidentom medzinárodného astrologického klubu a jeho astrológia je používaná na predpovede horoskopov, psychoanalýzu povahy jednotlivca, politickú astrológiu, záhradkársku astrológiu a horoskopy štátov a národov. Je jedným z najvýznamnejších astrológov súčasnosti.