Tip na darček podľa znamenia

● Kozorožec

Majú radi technické veci – PC alebo náradie, ale aj hudobný nástroj. Určite neodmietne aj niečo luxusné, pretože sám si nekupujete často, je dosť skúpi. Pre pánov je vhodná aktovka alebo luxusná písacia súprava, pre dámy drahšie šaty alebo víkendový pobyt s kozmetickou starostlivosťou. Poteší ich aj pozvanie do dobrej reštaurácie na večeru alebo tanec, hodinky  alebo elektronický diár.

● Vodnár

Ak je zberateľský nadšenec, poteší darček z okruhu jeho záujmov. Vie oceniť niečo luxusné a kvalitné – japonská čajová súprava, balíček ručne maľovaných tarotových kariet, nejaká soška z exotickej krajiny. Ak to má byť niečo netradičné – pozvánka na astrologickú prednášku alebo seansu, počítačové príslušenstvo alebo dobrá vedecká kniha.

● Ryba

Ocení umenie a luxus, umelecké dielo – maľba alebo plastika. Radosť urobí aj športové náčinie najmä ak je to obľúbený druh športu, ktorému sa venuje dlho. Vhodným a praktickým darčekom budú určite aj drahé čižmy, pretože Ryby si musia chrániť a rozmaznávať svoje nohy.

● Baran

Barani – obe pohlavia ocenia nové šaty a s ním spojeným nákupom a behaním po obchodoch. Samozrejme nevynechá ani extravagantné doplnky a ozdoby. Technické novinky podľa jeho hobby sú tým pravým, čo ho určite nadchne – PC hry  alebo nový model športového auta. Nepohrdne ani športovým náčiním alebo súpravou na kempovanie.

● Býk

Býka nadchne všetko, čo dodá nádych luxusu pre ich domov.  Poteší sa aj darčeku v podobe kultúrneho zážitku – lístky do divadla, koncert alebo dobré CD jeho obľúbenej kapely. Súčasná generácia sa poteší aj moderným hračkám – mobilom, dámy prekvapí šperk a kozmetika.

● Blíženec

Pre Blížencov si pripravte darček v podobe letenky do teplých krajín a vie oceniť aj niečo praktické do práce – kvalitné pero alebo kancelárske potreby. Obľubuje knihy, elektronické doplnky alebo nový mobilný telefón. Páčia sa im aj kvalitné kozmetické a kúpeľňové sady, prípadne balenie šminiek.

● Rak

Sú to dokonalí budovatelia domova a preto Rakov poteší niečo mimo domu – lístky do kina alebo do divadla, len aby ste ich vytiahli z domu von. Majú radi cestovanie preto neodmietnu poznávací zájazd do zaujímavej krajiny. Potešia ich drobnosti do kuchyne alebo CD obľúbenej hudby. Raky sa vyžívajú v zberateľstve strieborných doplnkov do domu, starožitností, mincí a iné zberateľské kúsky.

● Lev

Levy milujú luxus, preto ich poteší šperk zo zlata a drahých kameňov. Radosť im spraví predplatné do fitcentra alebo dovolenka v teplej krajine. Len nech to je dosť drahé a nech sa s tým dá pochváliť pred ostatnými.

● Panna

Panna má dosť koníčkov a poteší ich akýkoľvek darček, ktorý by vyhovoval ich záľubám. Športovanie, dobré knihy, malá záhradka alebo katalóg cestovnej kancelárie – to dáva veľa inšpirácii na vhodný darček. Ak radi varia, potešia ich drobnosti do kuchyne alebo kuchárska kniha. Určite ich potešia pekné šaty alebo doplnky do kúpeľne.

● Váhy

Ak chce niekto obdariť Váhy, malo by to byť niečo luxusné a krásne. Dámy potešia drahé šaty alebo kozmetika, viete oceniť aj niečo pekné do domu. Výnimočným by bol aj wellness pobyt so starostlivosťou kozmetičky a kaderníčky – niečo na rozmaznávanie. Páni budú nadšení z drahej a luxusnej aktovky, písacej súpravy, prípadne štýlovými hodinkami. Vďačným darčekom sú aj umelecké predmety.  

● Škorpión

Škorpión miluje hudbu a určite ocení darček v podobe lístkov na koncert alebo najnovšie CD obľúbenej kapely. Poteší ho aj kvalitný parfum, extravagantný štýlový a netradičný šperk. Darček, hoci len maličký, musí byť kvalitný, pretože neznáša lacný brak. Potešia ho aj moderné športové alebo fotografické doplnky, muži vedia oceniť aj nože.

● Strelec

Darček pre Strelca, ktorý ho poteší môže byť výrazné netradičné dekoračné predmety podľa jeho vkusu. Má rád aj praktické veci –  tip by mohol byť kufor alebo batoh na  cestovanie. Má radi niečo nápadité a bláznivé, pretože má zvláštny zmysel pre humor. Ak má na to podmienky, tak by bol nadšený niečím takým netradičným ako je  určite akvárium alebo aj terárium s hadom.

Autor : Slavka Peško